Welkom in ons wijndomein ikhouvanwijn.nl:

Met onze grote passie voor wijn en ondernemen hebben wij in 2011 de deuren van onze Wijnbar in Alphen aan den Rijn geopend en zijn wij een groothandel in wijnen begonnen. Inmiddels  is ons bedrijf uitgegroeid tot wijnimporteur, eigenaar van twee wijnwebwinkels en leverancier van vele gerenommeerde horeca gelegenheden in de regio’s Groene Hart en Duin- & bollenstreek. Op deze site vind je links naar de beide webshops en onze horecagelegenheid Wijnbar&Zo.

Wij zullen op deze pagina stapsgewijs meer diensten gaan aanbieden waarvan het aanbieden van wijnopleidingen de eerste is. Wil je op de hoogte gehouden worden van de diverse ontwikkelingen, evenementen en aanbiedingen, schrijf je dan in voor de nieuwsbrief.

“The best way to learn about wine is in the drinking.”

― Alexis Lichine

Wijnbar&Zo

eten en drinken

Bij Wijnbar&Zo kunt u genieten van een uitgebreid assortiment mooie en smaakvolle wijnen.

Een uniek concept in Nederland omdat meer dan 90% van onze ruim 250 wijnen op glas verkrijgbaar is.

Naast de uitgebreide wijnkaart hebben wij een fingerfood kaart met overheerlijke hapjes en een aparte kaart met diverse andere dranken zoals bijvoorbeeld speciaal bieren, Gin-Tonics en cocktails. Ben je de BOB, in blijde verwachting of je drinkt geen alcoholhoudende dranken?…geen probleem. Ook daar hebben wij aan gedacht.

“In vino veritas” (In wine, there’s truth)

― Pliny the Elder, Natural History

Wijnwinkel&Zo

wijn webshop

 

Wijnwinkel&Zo staat voor een gevarieerd en smaakvol aanbod wijnen vanuit de gehele wereld. Assortiment wijkt af van dat van Hetwijnhuis.nl. De wijnen worden geleverd vanuit ons magazijn in Alphen aan den Rijn.

Levering alleen in Nederland.

“I was fairly poor but most of my money went for wine and classical music. I loved to mix the two together.”

― Charles Bukowski, The Last Night of the Earth Poems

Hetwijnhuis.nl

wijn- en smaakshop

 

Het Wijnhuis.nl staat voor een gevarieerd en smaakvol aanbod wijnen vanuit de gehele wereld.

Voor elke gelegenheid, feestje of eetfestijn zoeken we samen met u naar een heerlijke wijn voor een eerlijke prijs.

  • Assortiment wijkt volledig af van dat van Wijnwinkel&Zo.
  • De wijnen worden geleverd vanuit ons magazijn in Antwerpen, België.
  • Levering in Nederland en België.

“Wine makes every meal an occasion, every table more elegant, every day more civilized.”

― Andre Simon

Invited-By

Wijnimporteurs

 

Sinds 2011 leverancier van wijnen, wijn- en kerstpakketten aan diverse restaurants, cafés, theaters, bedrijven en sportverenigingen.

Wijnopleiding

Invited-By Klantenbestand

Alfreds, Alphen aan den Rijn www.alfreds.nl

All4Finance, Alphen aan den Rijn, Ridderkerk www.all4finance.nl

All4Houses, Alphen aan den Rijn www.all4houses.nl

Atlas Movers, Rijzenhout www.atlas-movers.nl

Bar Amsterdam, Alphen aan den Rijn

Bij Hen, Alphen aan den Rijn www.bijhen.nl

Theater Castellum, Alphen aan den Rijn www.theatercastellum.nl

Daan Bar Biefstro, Alphen aan den Rijn www.biefstrobardaan.nl

Cools Dance & Events, Alphen aan den Rijn www.dansenleren.nl

Gaps Aero, Alphen aan den Rijn https://gaps.aero/fokker-100-parts/

Gate Europe, Alphen aan den Rijn www.gate-europe.eu

Grand Café Heerlijk Eten, Nieuwerbrug aan den Rijn   www.heerlijketen.nl

Hendrick’s Pub, Alphen aan den Rijn www.hendrickspub.nl

Hockey Club Alphen HCA, Alphen aan den Rijn www.hcalphen.nl

De Huiskamer van HTC, Hillegomse Tennisclub, Hillegom www.htc-hillegom.nl

Iflow Ondernemingshuis, Alphen aan den Rijn www.iflowalphen.nl

Isloep, Alphen aan den Rijn www.isloep.nl

Café de Kleine Beurs, Hillegom www.kleinebeurshillegom.nl

Parkvilla, Alphen aan den Rijn www.parkvilla.nl

Plantage 87, Oude Wetering www.plantage87.nl

Restaurant Anders, Bodegraven www.restaurantanders.nl

Restaurant de Dyck, Woubrugge www.dedyck.nl

Pannenkoekenboerderij de Schaapskooi, Alphen aan den Rijn www.deschaapskooi.com

De Soete Suikerbol, Hillegom www.desoete.nl

Squash Hillegom, Hillegom www.squash-hillegom.nl

Struyk Verwo Infra www.struykverwoinfra.nl

Grand Café de Steupel, Nieuwkoop www.sporthallen.net/sporthal-de-steupel-in-nieuwkoop

Hotel Villa Flora, Hillegom www.hotelvillaflora.nl

Eetcafé Zomerzorg, Hillegom www.zomerzorg.nl